Касетний метод вирощування розсади вже дуже популярний серед великих тепличних господарств і продовжує завойовувати все нові позиції в сільському господарстві. Касети для розсади ефективні для вирощування різних культур - селери, огірків, томатів, полуниці, цибулі, перцю, пряних трав, декоративних рослин.

Спостерігаючи за поведінкою і зростанням овочевих культур та квітів, агротехніки прийшли до висновку, що касети для розсади є найефективнішим методом вирощування посадкового матеріалу. Про "касетну технологію" вирощування розсади ми поговоримо в цій статті.

Чим обумовлене стрімке зростання попиту на касети для розсади

Вирощування розсади (посадкового матеріалу) - дуже важливий і відповідальний етап, що визначає в подальшому рівень врожаю. Овочівники раніше за всіх інших виробників зрозуміли перевагу вирощування рослин в касетах для розсади. Дослідження показали, що за допомогою касет для розсади час для посадки рослин не грає таку істотну роль, як в інших випадках. А головне, що після висадки на постійне місце рослина не зазнає шоку і продовжує розвиватися в більш комфортних умовах, тому що коренева система здобуває можливість вільного зростання. Ефективність і якість касетної технології перевищує будь-які інші способи вирощування розсади в 3-4 рази!

Касети для розсади українського виробника Форма-Плюс

Все ще переплачуєте за імпортні касети для розсади? Або ще не визначилися з вибором касет для розсади? Можна отримати необхідну якість без переплачування! ТОВ «Форма Плюс» виробляє касети для розсади, які відрізняються високою якістю формування, рівним імпортним аналогам, проте істотно вигідніші за ціною, оскільки виробляються в Україні на власному обладнанні. Наші касети для розсади варті уваги фермера, який прагне виростити дійсно хорошу розсаду.

Процес виготовлення касет для розсади на підприємстві Форма-Плюс повністю автоматизований, а це означає, що замовлення виконується в максимально короткі терміни. Періодично фірма вводить все нові касети для розсади, з різною кількістю і формою комірок, для того, щоб максимально задовольнити запити сільськогосподарських виробників. За бажанням замовника, ми маємо можливість виготовити касети для розсади, що відповідають вимогам вирощування конкретних рослин.

Переваги вирощування посадкового матеріалу в касетах для розсади

Касети розсадні легко миються і дезінфікуються після використання; легко складаються одна в іншу при транспортуванні і складуванні, легко відокремлюються одна від одної.
На сьогоднішній день касети для розсади є найбільш прогресивним і сучасним способом вирощування посадкового матеріалу. Незважаючи на маленький об'єм касетних осередків, рослини з них виявляються більш життєздатні. Грунтова приживлюваність культур складає 99%. Це практично на 30% більше, ніж при вирощуванні рослин за традиційними технологіями.

Рослини не вимагають пікіровки і не схильні до хвороб, а компактне розташування касет дозволяє економити корисну площу теплиці. Касети дозволяють зробити зручним і легким догляд за розсадою, внаслідок чого всі рослини ростуть і розвиваються рівномірно.

Касети для розсади - це можливість транспортувати розсаду, не пошкоджуючи рослин. Надійна конструкція розсадних касет дозволить використовувати їх неодноразово. Для виготовлення касет для розсади використовується тільки екологічно чистий матеріал, тому не варто турбуватися про їх вплив на рослини і, тим більше, на людину. Ще один плюс використання касет для розсади - економія матеріальних і трудових витрат і, відповідно, зниження собівартості продукції.