Щороку з'являється велика кількість різноманітних видів упаковки, однак блістерна упаковка залишається поза конкуренцією. Чим це пояснюється?

Популярність цього виду упаковки пов'язана з тим, що блістерна упаковка має такі властивості для сучасної упаковки, як стильний дизайн, надійність і доступна ціна.

Плюси блістерної упаковки
    * досить жорстка
    * прозора, що дає можливість візуального сприйняття упакованого предмета.
    * несе захисну функцію, захищаючи товар від фізичних ушкоджень.
    * надає естетичності вашому товару.

Блістерна упаковка компанії Форма-Плюс відповідає цим вимогам на 100%. Фахівці фірми Форма-Плюс розроблять для вас всю необхідну конструкторську документацію, виготовлять форму і, маючи власний парк автоматичних термоформувальних машин, виготовлять готовий продукт в потрібній кількості.

З чого складається блістерна упаковка
Блістерна упаковка має підкладку, яка виконується найчастіше з міцного картону. При цьому підкладка може виконуватися і з прозорого пластику, у випадках, коли виробникові важливо, щоб товар був доступний оку покупця з усіх сторін. Футляр, який кріпиться до підкладки, виготовляється з пластику. Саме надійність пластика і забезпечує захист від попадання вологи, пилу та інших небажаних елементів всередину упаковки.

Виготовлення різних видів блістерної упаковки
Фахівці нашої фірми Форма-Плюс розроблять за вашими вимогами і виготовлять в найкоротші терміни наступні види блістерної упаковки для вашого продукту:
    * під приварення
    * з подвійним загином
    * з європетлею

Як правило, на виготовлення блістерів йде не так і багато часу. При цьому не потрібно використовувати дорогі матеріали. Все це робить блістерну упаковку дуже доступною за ціною, а, значить, приносить додаткову вигоду вашому бізнесу. Протягом усіх етапів виробництва компанія Форма-Плюс підтримує зворотній зв'язок із замовником. Таким чином, вибираючи нашу фірму, ви економите час, а також матеріальні витрати, тому що отримуєте всі послуги з одних рук.

Для чого використовується блістерна упаковка

Блістерна упаковка використовується для багатьох господарсько-побутових товарів. Клей, батарейки, зубні щітки - всі ці товари упаковуються в блістер.
Блістерна упаковка є універсальним типом упаковки, що дозволяє захистити й прикрасити практично будь-який товар. Сьогодні блістерна упаковка використовується для технічних приладів, медичних препаратів, телефонів і навіть для ювелірних виробів. Можливість втілити будь-яку форму дозволяє зробити таку упаковку ідеально відповідною необхідним параметрам. Добре підходить дана упаковка і для флеш-карт.

Замовити блістерну упаковку можуть як виробники, так і організації, що замовляють сувенірну продукцію під нанесення логотипу та потребують відповідної тари. Легкий, прозорий, прийнятний за ціною блістер - кращий варіант упаковки для товарів.