Виготовлення прес-форм для лиття - надійність, якість, продуктивність

У наші дні вітчизняне виробництво стрімко розвивається. Підприємства орієнтуються на західні стандарти якості продукції, але при цьому кінцевий продукт виходить набагато дешевшим, ніж імпортні аналоги. У сьогоднішній статті ми торкнемося такої важливої теми, як виготовлення прес-форм для лиття, а також питання про те, що можуть запропонувати сучасні вітчизняні виробники.

Не секрет, що прес-форми - це дороге обладнання і, купуючи його, клієнт повинен бути впевнений у якості. Тому ми хочемо більш детально зупинитися на процесі виробництва цього обладнання. 

Все виготовлення складається з трьох основних етапів:

1. Конструкторсько-технологічна підготовка виробництва.

2. Виготовлення.

3. Тестування.

Перший етап включає в себе розробку проектної документації, створення ескізів моделі, здійснення фотореалістичної візуалізації. Використання фахівцями компанії систем CAD/CAM в процесі проектування форм дозволяє значно скоротити час розробки, знизити витрати і підвищити якість виготовлення продукції.

Сам процес виготовлення має кілька складових: замовлення стандартних частин, обробка заготовок, виготовлення спеціальних елементів форми, а також прототипування і безпосередньо збірка виробу.

Для остаточної обробки деталей використовуються фрезерні верстати ЧПУ і електроерозійні верстати. 

І нарешті - тестування. Його завдання: по-перше, визначення якості готового виробу, по-друге, доведення прес-форми до виробництва виробу необхідної якості і з заданим часом виробничого циклу. 

Де замовити виготовлення прес-форм для лиття в Україні?

Виготовленням прес-форм для лиття європейського класу займається українське підприємство "Форма Плюс". Підприємство здійснює повний цикл виробництва даного обладнання: консультація, розробка креслень і моделей, виробництво комплектуючих, збірка прес-форм, їх тестування на власних термопластавтоматах і безпосередньо здача замовнику.

Фахівці беруться за виготовлення форм будь-якого типу та складності, в тому числі і за ескізами замовника: форми для лиття пластмас, видувні, для виробництва блістерної упаковки, для гуми, для алюмінію, для термоформовки і вакуумної формовки, гаряче- і холодноканальні.

Особливо добре зарекомендували себе прес-форми, штампи даного виробника. Вони відмінно підходять для виробництва однотипних виробів, таких як пластикові стаканчики, лоточки, банки, одноразові тарілки.

Підприємство надає гарантії на будь-який тип обладнання. Процес виготовлення складає від 5 до 20 днів залежно від типу форми. Замовлення приймаються з усієї України. Звертайтеся.