Про компанію

Форма-плюс виготовляє пакувальне обладнання для виробників промислових товарів, машинобудівних підприємств, виробників пластикового посуду, виробників господарських товарів, с/г підприємств і тепличних господарств. Наявність власного металообробного і термоформувального обладнання дозволяє швидко і якісно виконувати замовлення на виготовлення прес-форм, виробництво блістерної упаковки, виробництво касет для розсади, виконувати вакуумне формування, термоформування.

Виготовлення прес-форм

Один з основних напрямів діяльності фірми "Форма-Плюс" - розробка та виготовлення форм для подальшого застосування в термоформувальному і вакуумформувальному обладнанні. При виготовленні: одноразових стаканчиків, кавових чашок, баночок, кришок, лотків, піддонів різної форми для продуктів харчування. Власна виробнича база, а також використання нашими фахівцями систем CAD/CAM в процесі проектування форм дозволяє значно скоротити час розробки, знизити витрати і підвищити якість готової продукції. Прес-форми знімні, що дозволяє на одній одиниці обладнання виготовляти широку гамму пластикової упаковки.

Форма-Плюс пропонує оптимальне рішення з виготовлення дюралевих прес-форм різного ступеня складності:

 - для блістерної упаковки - від 5 до 15 днів;
 - форм для коррексів від 10 до 20 днів.

Вартість робіт визначається в кожному конкретному випадку й залежить від розміру прес-форми, а також від складності формотворною поверхні.

Блістерна упаковка і коррекси

Компанія Форма Плюс запрочаткувала виробництво блістерної упаковки. Така упаковка відносно недорога і при цьому має багато плюсів. Вона:

 - досить жорстка
 - прозора, що дає можливість візуального сприйняття упакованого предмета.
 - несе захисну функцію, запобігаючи товар від фізичних ушкоджень.
 - надає естетичності вашому товару

Фахівці нашої фірми розроблять за вашими вимогами і виготовлять в найкоротші терміни наступні види блістерів для вашого продукту:
 - під приварення
 - з подвійним загином
 - з європетель
Ефективність нашої роботи характеризує те, що нашими постійними замовниками є ряд підприємств - виробників такої упаковки в Москві, Орлі, Бєлгороді, а також кондитерська фабрика в м. Хмельницький в Україні.

Касети для розсади

ТОВ «Форма Плюс» виробляє касети для розсади, які відрізняються високою якістю формування, рівною імпортним аналогам, проте істотно вигідніші за ціною, оскільки виробляються в Україні на власному обладнанні. Процес виготовлення касет повністю автоматизований, а це означає, що замовлення виконується в максимально короткі терміни.

Періодично ми вводимо нову продукцію, з різною кількістю і формою комірок, для того, щоб максимально задовольнити запити сільськогосподарських виробників. За бажанням замовника, ми маємо можливість виготовити лотки, що відповідають вимогам вирощування конкретних рослин.

Термоформування

Форма-Плюс займається виготовленням автоматів для термоформування. Термоформувальний автомат для виготовлення одноразового посуду методом механо-пневмоформування з одночасною вирубкою виробів, що забезпечує абсолютно точний контур виробу.

Автомат АТФ 525 дозволяє виготовляти упаковку різного призначення
 - Пивні склянки (300 ... 500 мл)
 - Кавові чашки (200 мл)
 - Стаканчики для напоїв (100 ... 250 мл)
 - Глибокі контейнери для салатів
 - Баночки, стаканчики і кришки для молочної промисловості

Схема роботи автомата: виріб формується і вирубується одночасно в прес-формі.

Нове в термоформуванні

Підприємство Форма-Плюс вдосконалює термоформувальне обладнання. Фірма придбала ряд сучасного обладнання - оброблювальний фрезерний центр з ЧПУ - MAHO з полем обробки 1000мм х 800мм., дротовий електроерозійний верстат ADGICUT-300, з полем дії 700мм х 400мм і електроерозійний прошивний верстат ADGI-200, що дозволило вийти на новий технологічний рівень обробки в інструментальному виробництві.

Конструктори фірми закінчують проектування автомата АТФ-600, технічні дані якого створять здорову конкуренцію імпортним виробникам подібного обладнання, але за більш доступною вартістю.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Виробництво штампів і прес форм, форми для вакуумного формування, штампи для металу - Форма-Плюс
(основний офіс)

Оголошення

Штампи для холодного штампування замовляйте вигідно у нас!

11.05.2018

Виробництво штампів і прес форм - основна сфера діяльності нашої компанії. Пропонуємо Вашій увазі штампи для холодного штампування. Такі штампи широко використовують для формування…

Тип: продам

 

Форми для лиття алюмінію якісно та швидко замовити

11.05.2018

Форми для лиття алюмінію Ви знайдете на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо Вам виготовлення прес форм, які також підійдуть для виготовлення виробів з гуми та пластику. Наша продукц…

Тип: продам

 

Прес форма для лиття пластмас, гуми та алюмінію купити

11.05.2018

Прес форма для лиття пластмас, гуми або алюмінію купити Ви можете у нас! Наша компанія пропонує Вам прес форми для виготовлення продукції з різних матеріалів. У нас Ви знайдете гаряч…

Тип: продам

 

Пробивний штамп замовити в Україні

11.05.2018

Пробивний штамп замовити Ви можете у нас. Наша компанія здійснює виробництво штампів і прес форм високої якості. Пропонуємо Вам пробивні та вирубні штампи. Ми самі займаємося проектуванням…

Тип: продам

 

Виготовлення штампів Київ замовити

11.05.2018

Виготовлення штампів Київ замовити Ви можете у нас. Наша компанія пропонує Вам виготовлення штампів для холодного та гарячого штампування. Також займаємося виготовленням прес форм…

Тип: продам

 

Вирубний штамп замовити в Україні

05.04.2018

Вирубний штамп замовити в Україні пропонує компанія "Форма-Плюс". Ми здійснюємо виробництво штампів і прес форм високої якості. У нас тільки високотехнологічне обладнання та кваліф…

Тип: продам

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create