Про компанію

Форма-плюс виготовляє пакувальне обладнання для виробників промислових товарів, машинобудівних підприємств, виробників пластикового посуду, виробників господарських товарів, с/г підприємств і тепличних господарств. Наявність власного металообробного і термоформувального обладнання дозволяє швидко і якісно виконувати замовлення на виготовлення прес-форм, виробництво блістерної упаковки, виробництво касет для розсади, виконувати вакуумне формування, термоформування.

Виготовлення прес-форм

Один з основних напрямів діяльності фірми "Форма-Плюс" - розробка та виготовлення форм для подальшого застосування в термоформувальному і вакуумформувальному обладнанні. При виготовленні: одноразових стаканчиків, кавових чашок, баночок, кришок, лотків, піддонів різної форми для продуктів харчування. Власна виробнича база, а також використання нашими фахівцями систем CAD/CAM в процесі проектування форм дозволяє значно скоротити час розробки, знизити витрати і підвищити якість готової продукції. Прес-форми знімні, що дозволяє на одній одиниці обладнання виготовляти широку гамму пластикової упаковки.

Форма-Плюс пропонує оптимальне рішення з виготовлення дюралевих прес-форм різного ступеня складності:

 - для блістерної упаковки - від 5 до 15 днів;
 - форм для коррексів від 10 до 20 днів.

Вартість робіт визначається в кожному конкретному випадку й залежить від розміру прес-форми, а також від складності формотворною поверхні.

Блістерна упаковка і коррекси

Компанія Форма Плюс запрочаткувала виробництво блістерної упаковки. Така упаковка відносно недорога і при цьому має багато плюсів. Вона:

 - досить жорстка
 - прозора, що дає можливість візуального сприйняття упакованого предмета.
 - несе захисну функцію, запобігаючи товар від фізичних ушкоджень.
 - надає естетичності вашому товару

Фахівці нашої фірми розроблять за вашими вимогами і виготовлять в найкоротші терміни наступні види блістерів для вашого продукту:
 - під приварення
 - з подвійним загином
 - з європетель
Ефективність нашої роботи характеризує те, що нашими постійними замовниками є ряд підприємств - виробників такої упаковки в Москві, Орлі, Бєлгороді, а також кондитерська фабрика в м. Хмельницький в Україні.

Касети для розсади

ТОВ «Форма Плюс» виробляє касети для розсади, які відрізняються високою якістю формування, рівною імпортним аналогам, проте істотно вигідніші за ціною, оскільки виробляються в Україні на власному обладнанні. Процес виготовлення касет повністю автоматизований, а це означає, що замовлення виконується в максимально короткі терміни.

Періодично ми вводимо нову продукцію, з різною кількістю і формою комірок, для того, щоб максимально задовольнити запити сільськогосподарських виробників. За бажанням замовника, ми маємо можливість виготовити лотки, що відповідають вимогам вирощування конкретних рослин.

Термоформування

Форма-Плюс займається виготовленням автоматів для термоформування. Термоформувальний автомат для виготовлення одноразового посуду методом механо-пневмоформування з одночасною вирубкою виробів, що забезпечує абсолютно точний контур виробу.

Автомат АТФ 525 дозволяє виготовляти упаковку різного призначення
 - Пивні склянки (300 ... 500 мл)
 - Кавові чашки (200 мл)
 - Стаканчики для напоїв (100 ... 250 мл)
 - Глибокі контейнери для салатів
 - Баночки, стаканчики і кришки для молочної промисловості

Схема роботи автомата: виріб формується і вирубується одночасно в прес-формі.

Нове в термоформуванні

Підприємство Форма-Плюс вдосконалює термоформувальне обладнання. Фірма придбала ряд сучасного обладнання - оброблювальний фрезерний центр з ЧПУ - MAHO з полем обробки 1000мм х 800мм., дротовий електроерозійний верстат ADGICUT-300, з полем дії 700мм х 400мм і електроерозійний прошивний верстат ADGI-200, що дозволило вийти на новий технологічний рівень обробки в інструментальному виробництві.

Конструктори фірми закінчують проектування автомата АТФ-600, технічні дані якого створять здорову конкуренцію імпортним виробникам подібного обладнання, але за більш доступною вартістю.

 
 

Види діяльності

Форма-плюс виробляє пакувальну продукцію і обладнання. Основними напрямками роботи компанії є: виготовлення прес-форм, виробництво блістерної упаковки, виробництво касет для розсади, вакуумне формування, термоформування.

Форма-плюс пропонує:
- проектування та виготовлення штампів, прес-форм для лиття пластмас, прес-форм для термоформування з листа.
- проектування та виготовлення дюралюмінієвих формуючих для виготовлення блістерів, коррексів і інших пластикових виробів методом термоформування і вакуумного формування на обладнанні будь-яких виробників.
- виробництво касет для розсади на власному обладнанні. Касети для розсади, які виробляє фірма, виготовляються за іноземною технологією, з відмінною якістю формування.
- виробництво блістерів і коррексів під замовлення.
- виготовлення автоматів для термоформування.


1. Виготовлення прес-форм
- Виробництво прес-форм
- Розробка прес-форм
- Проектування прес-форм
- Пропозиція: купити прес-форму
- Виготовлення штампів

2. Блістерна упаковка
- Виробництво блістерної упаковки
- Виготовлення пластикової упаковки
- Обладнання для виробництва пластикової упаковки
- Виготовлення блістерів
- Виготовлення коррексів


3. Касети для розсади
- Пропонуємо придбати касети для розсади
- Вирощування розсади

4. Вакуумне формування
- Термоформування

Деталі тут: http://formaplus.ub.ua/goods/

 

Мапа

Контактна особа

Контакти

Форма-плюс: виготовлення прес-форм, блістерна упаковка (http://site.ub.ua)
(основний офіс)

61140, Україна, Харківська, Харьков, пр. Гагаріна, будинок 1
  • +38 (050) 575-71-XX
 
 
  • Розміщення в Польщі
  • Прямі поставки 2.0
  • Пакети реклами
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create